Kdo jsme?

Příběh naší společnosti se začal psát již v roce 1992. Pod názvem našeho zakladatele Ing. Aleš Urválek – Meretech vznikl první servis pro MSA svářečky švýcarského výrobce Georg Fischer. Z původních několika kusů ročně jsme se v průběhu let vypracovali na největší servis svařovací techniky této společnosti v ČR. Dalším významným krokem bylo rozšíření servisní činnosti o svářečky natupo.

V roce 2014 došlo k personálnímu rozšíření firmy a ke změně právní formy na Meretech s.r.o.

Nyní si u nás můžete svářečky i zakoupit, v nabídce máme jak nové, tak i profesionálně repasované za velmi výhodné ceny.

Letošní rok je pro nás přelomový. Od června 2019 se stáváme výhradním servisním zastoupením svařovací techniky Georg Fischer pro Českou republiku. Tento fakt bereme jako odměnu za kvalitně odvedenou práci s důrazem na pečlivost a individuální přístup ke každému zákazníkovi. V žádném případě však neusínáme na vavřínech a již nyní připravujeme pro příští rok stěhování do nových větších a pro zákazníky komfortnějších prostor, díky čemuž budeme schopni zkrátit dodací termíny. Děkujeme stávajícím zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci. Velmi rádi přivítáme i nové partnery, jsme připraveni naplnit očekávání od drobných živnostníků až po nadnárodní společnosti.

Naše heslo a cesta, po které chceme i nadále jít, zní: „Maximálně profesionální přístup a služby, ale vždycky s lidskou tváří.“


Letos jsme realizovali výzkumný projekt ve spolupráci s TUL, podpořený z EU
Zapojení 3D tisku v oblasti nástrojů pro sváření plastů


Další sortiment / služby